Witamy w naszej Betanii!

Cieszymy się ogromnie, że możemy Ciebie gościć.
Czuj się jak u siebie!
To miejsce wzorowałyśmy na biblijnej Betanii, dlatego pełno tu ciepła, miłości, czułości, ale przede wszystkim Tego, którego słuchamy.

Siostry

Miłość.

Jesteśmy siostrami i właśnie spełniamy swoje marzenie. Tworzymy niby-zwyczajne przedmioty codziennego użytku. Te niby-zwyczajne rzeczy zrodziły się w naszych głowach, a zamieszkały w sercach. Zależy nam, aby poruszać, otaczać opieką, przypominać o miłości, za którą tęsknimy, a której promienie dotykają nas w Bogu. To właśnie On jest naszą największą inspiracją, dla Niego tworzymy. Pomysł na Moją Betanię zrodził się w momencie, gdy postanowiłyśmy ofiarować Mu swoje zdolności.

 

Słowo.

Pełna łagodności i dobrego smaku biżuteria, nowoczesna i praktyczna galanteria, a także akcesoria: notesy z cytatami i ilustracjami… To wszystko powstało, gdyż pragnęłyśmy „obrać najlepszą cząstkę” (Łk 10, 38-42) i zabrać ją ze sobą do codzienności. Betaniowe kolekcje mają swoje podłoże w Piśmie Świętym. W opisie produktów znajdziecie sigle, dzięki którym łatwo dotrzecie do źródła.

 

Dobre prezenty.

Wierzymy, że uczucie, z jakim to wszystko tworzyłyśmy, zaowocuje. Pragniemy przypominać o tym, co ważne – o  relacjach: z Bogiem, z bliskimi. Zależy nam, aby betaniowe przedmioty stały się podarunkiem. Aby trafiały do ludzi z rąk do rąk, poprzez gest. Aby łączyły ludzi nitką miłości. Z całego serca wierzymy, że będą to dobre prezenty.

 

 

Wszystkiego dobrego!
Siostry Dorota i Ania